Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Pieńki

Pieńki, podlaskie

  • 180 000 zł
  • 50 400 m²
  • 3,57 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Demczuk

Skontaktuj się

Działka rolna Pieńki

Pieńki, podlaskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

180 000 zł

50 400 m²

3,57 zł/m²

Działka rolna Pieńki

Zaktualizowane: 21 maja 2026

180 000 zł 50 400 m² 3,57 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 180 000 zł (3,57 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 50 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: DARDEM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 180/1182/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka rolna o pow. 5, 04 ha położona w obr. wsi PIEŃKI, gm. MICHAŁOWO. Działka kształtna (prostokąt) o wymiarach 90x547m. Obecnie łąka, możliwość upraw. Dogodny dojazd do działki.
Polecam. Dobra cena. Darek  

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Agent

Dariusz Demczuk

602 364...

602 364 496

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Demczuk

602 364...

602 364 496

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości